skip to Main Content

iPhone servis fiyatlandırması

Servis fiyatları dönemsel ve bölgesel değişiklikler gösterebilir. Geçerli fiyatlar için lütfen bize ulaşınız.

iPhone onarımları

Servisimiz Apple tarafından gerçekleştirilen iPhone onarımları için geçerlidir. iPhone servisiniz garanti kapsamında veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamında olabilir.

iPhone ekran onarımı fiyatlandırması

Ekran onarımı servis hizmeti fiyatlarımız şu koşullarda geçerlidir:

  • Kazara oluşan hasar veya yanlış kullanım nedeniyle ekranınızı değiştirmeniz gerekirse. Kazara oluşan hasar, Apple garantisi kapsamında değilse.
  • Ekranınız çalışmıyorsa ve iPhone’unuz Apple garantisi veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamında değilse.

iPhone’unuzda ekran hasarının yanı sıra başka hasarlar da varsa fiyatlandırma hasara bağlı olarak yapılır.

Servisimizden alacağınız fiyatlar Türk lirası cinsindendir ve fiyatlara KDV dahildir. iPhone’unuzu değiştirmemiz gerekirse değiştirme işlemi, yeni bir ürünle veya yeni ürüne eş değer bir ürünle gerçekleştirilir. Nihai servis ücretini belirlemek için ürününüzü test ederiz. iPhone’unuzdaki sorun, kazara oluşan ciddi bir hasardan veya kötüye kullanımdan kaynaklanıyorsa servis sunulamayabilir.

Pil servisi

iPhone pilinizin servisi, garantiniz veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamında olabilir. Aksi halde, aşağıda gösterilen garanti kapsamı dışında pil servisi ücretini ödersiniz. 

Diğer servisler

iPhone’unuz için Ana Ekran düğmesi, arka kamera veya sıvı hasarı gibi başka konularda da onarıma ihtiyacınız olabilir.

Sorunların tümü onarılabilir değildir. iPhone’unuzda kazara oluşan ağır bir hasar varsa veya iPhone’unuz yetkisiz değişiklikler nedeniyle çalışmıyorsa değiştirme ürünü satın almanız gerekebilir.

AirPods

Şarj Ünitenizi, satın alma belgenizi veya orijinal AirPods’unuzu yanınızda getirmeyi unutmayın.

AirPods’um için onarım veya değiştirme işleminin fiyatı nedir?

Servis fiyatları dönemsel ve bölgesel değişiklikler gösterebilir. Fiyatlar için bize ulaşınız.

AirPods’unuz veya Şarj Üniteniz için servise ihtiyacınız varsa sorunun Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamında olması durumunda herhangi bir ücret alınmaz.

Apple Sınırlı Garantisi, kusurlu pili kapsar ancak normal kullanımdan kaynaklanan yıpranmaları kapsamaz. Pilinizde üretim hatası varsa ve garantimizin veya tüketiciyi koruma yasalarının kapsamındaysa ürününüze ek ücret almadan servis sağlarız. Pil servisi, garanti kapsamına girmiyorsa pilinizi ücret karşılığında değiştirebiliriz.

AirPods’unuz veya Şarj Üniteniz kazara oluşan bir hasar alırsa hasarlı ürünü garanti kapsamı dışında bir ücret karşılığında değiştirebilirsiniz. Bir AirPod’u veya Şarj Ünitenizi kaybederseniz kaybettiğiniz ürünü ücret karşılığında değiştirebiliriz. AirPods’unuzu veya Şarj Ünitenizi değiştirmemiz gerekiyorsa değiştirme işlemi yeni bir AirPods ya da Şarj Ünitesiyle veya performans ve güvenilirlik açısından yenisine eş değeriyle yapılır.

Back To Top